Monthly Archives: March 2014
You are browsing the site archives by month.
Pasaules ekonomika

Vai Pasaules ekonomiskās krīzes laikā visas pasaules kopējais iekšzemes kopprodukts saruka?

Pasaules ekonomiskās krīzes laikā visas pasaules kopējais iekšzemes kopprodukts saruka. Taču tagad globālajai ekonomikai ir tendence palielināties. Kas ļauj pasaules ekonomikai augt? Iepriekšējās desmitgadēs izaugsmi veicināja lielo attīstīto valstu ekonomiskais potenciāls, bet nākamajās desmitgadēs galvenais dzinējspēks būs lielās attīstības valstis: Brazīlija, Krievija, Indija un Ķīna. Šīs ekonomikas ir starp visātrāk augošajām pasaulē. Lielo attīstības valstu izaugsmi nodrošina milzīgie dabas un cilvēku resursi, kā arī rūpnieciskā ražošana un pakalpojumu sektors. Tās kopā aizņem 25% sauszemes teritorijas, tajās dzīvo 42% pasaules iedzīvotāji un to kopējais saražotais preču un pakalpojumu apjoms jau tagad ir 25,9% no globālā apjoma.

Kā atšķirt viltotas eiro monētas un banknotes

Kā vislabāk atšķirt viltotas eiro monētas un banknotes?

Ģirts stāsta, ka iedzīvotājiem pirmkārt jau vajadzētu pēc iespējas vairāk norēķināties ar bankas kartēm un tādejādi izvairīties no viltojumiem. Tomēr no sākuma kamēr nav vēl kārtīgi iepazīta jaunā valūta, to vajadzētu kārtīgi aplūkot un aptaustīt, lai gadījumā ja rodas saskarsme ar viltojumu to varētu atpazīt. Taču vislabāk ir kādu laiku lietot bezskaidras naudas norēķinu veidus, lai izvairītos no viltojumiem.

Vai atsacīšanās no neatkarīgas monetārās politikas neko nemainīs

Vai tiešām atsacīšanās no neatkarīgas monetārās politikas neko nemainīs, kā to uzsver plašsaziņas līdzekļi?

Ģirts atbild, ka atsacīšanās no neatkarīgas monetārās politikas mainīs šo iespēju kādreiz izmantot, bet pavērojot Latvijas centrālās bankas stratēģiju un lata vēsturi jāsecina, ka šis monetārais instruments nekad nav izmantots. Tieši tādēļ, ka Latvijas valstī nekad nav bijusi valūtas devalvācija arī ir vairojusies uzticība Latvijai, atspoguļojoties kredītreitingu kāpumā. Tomēr jebkurš iegūldītājs vai sadarbības partneris no ārvalstīm, līdz šim ir rēķinājies, ka teorētiski šāds devalvācijas risks pastāv. Šo devalvācijas risku novēršot tiek sagaidīts, ka Latvijas kredītreitngi uzlabosies un finanšu līdzekļi paliks vēl lētāki. Tas nozīmē, ka valsts ekonomika palielināsies un līdz ar to arī iedzīvotāju labklājība palielināsies.

Ko tautsaimniecībai dod ārvalstu ceļotāji?

Pagājušajā gadā ārvalstu ceļotāji Latvijas robežu šķērsojuši vairāk nekā 5,5 miljonus reižu. Tūristi parasti neierodas tukšām rokām un kabatām. Viņi maksā gan par naktsmītnēm, gan par ēdienu, kultūras un izklaides pasākumiem, kā arī iepērkas veikalos.

Ārvalstu ceļotāju kopējie izdevumi Latvijā gada laikā pārsniedz 380 miljonus latu.

Daļa no šiem izdevumiem ir Latvijas uzņēmēju peļņa. Ārvalstu ceļotāji Latvijas viesnīcās pērn nakšņojuši 2,4 miljonus reižu. Pateicoties ārvalstu ceļotājiem izmitināšanas un ēdināšanas pakalpojumu nozare ir viena no straujāk augošajām tautsaimniecības nozarēm 2011. un 2012. gadā, izaugsme turpinās arī šogad.

Patstāvīga ātro kredītu izmantošana

Kad Jūs attopaties, ka patstāvīgi izmantojat ātros kredītus, iespējams, ka Jums nepieciešams ievilkt elpu un pārdomāt savus tēriņu paradumus. Ja Jūs pārbaudāt dažādas aizdevēju tīmekļa vietnes, kas piedāvā ātros kredītus internetā, varbūt Jums ir nepieciešams no Jauna izvērtēt Jūsu ieradumus.

Varbūt, tikai varbūt, Jums ir pārāk daudz izdevumu. Varbūt Jūs tērējat nedaudz vairāk, pat tad, ja Jūsu alga nemainās.

Kad Jūs iegūstat ātros kredītus vienu pēc otra, varbūt Jums nepieciešams atkārtoti pārbaudīt savu atmiņu. Savā veidā naudas kredīti var būt atmiņas pārbaudījums. Uzzināsim, kā:

Tas pārbauda Jūsu atmiņu par budžeta pamatiem.

Visi dzīvo pēc sava budžeta. Pienāk alga un Jūs esat pārsteigts uzzinot, ka visa tās summa ir gandrīz iztērēta, lai gan Jūs neesat iztērējis ne graša. Jūs esat atlicis daļu algas rēķiniem un kredītu maksājumiem un pārtikas un transporta izmaksām, bet Jums liekas, ka nekas nav palicis pāri Jums pašiem.

Kā tas nākas? Kā tas varēja notikt? Varbūt Jūs neņemat vērā finanšu vadības pamatus. Varbūt Jūs pārtērējat savus rēķinus – pieņemat tūkstošiem starptautisko telefona zvanu, piemēram, – bet Jūs esat atvēlējis naudu tikai parastajam minimālajam maksājumam. Deficīts būs patiesi manāms.

Varbūt Jūs pārāk daudz tērējat un pārāk maz plānojat budžetu. Jā, ja Jūs esat saskārušies ar šāda veida situāciju algu pēc algas, ja Jums ir pastāvīgi jāizmanto ātrie kredīti, varbūt Jums ir vēlreiz nepieciešams izpētīt finanšu vadības pamatprincipus. Patiesi, balstīšanās uz atmiņu vien nav Jums nekādi palīdzējusi.

Aizņemšanās

AizņēmējiĀtrais kredīts, SMS kredīts, naudas avansa kredīts – lai kā Jūs to dēvētu, šim kredītam ir viens vienīgs mērķis: naudas aizdošana.

Arvien vairāk un vairāk cilvēku ir atkarīgi no ātrajiem kredītiem – Latvijā vai citur – lai parūpētos par ārkārtas vajadzībām. Arvien vairāk cilvēku izmanto ātros kredītus, piemēram, lai segtu neparedzētu medicīnas rēķinu izdevumus, nelielus labiekārtošanas darbus un pat nomaksātu mājsaimniecības rēķinus.

Principā ātrie kredīti būtu jāizmanto vienīgi ārkārtas gadījumiem. Tie ir pilnībā jānomaksā noteiktajā termiņā un vissvarīgāk, Jums nevajadzētu tos izmantot atkal un atkal. Galu galā, Jūs ne vienmēr nonākat ārkārtas stāvoklī – Jums nav jātiek galā ar ārkārtas situāciju katru dienu.

Tomēr statistika norāda uz pretējo. Statistika parāda šokējošu patiesību par pārlieku biežu ātro kredītu izmantošanu.

Vai tā tam būtu jābūt? Vai tā būtu jāizmanto ātrie kredīti? Droši vien, ka nē. Tas, iespējams, nav bijis ātro kredītu aizdevēju mērķis ļaut to patērētājiem dzīvot parādu ciklā, bet tā tas notiek … tas ir tas, pie kā aizņēmēji tiek novesti.

Tātad, Jūs varat teikt, ka cilvēki ir parādā vienkārši ātro kredītu sniegtā viegluma un ērtību dēļ?

Padomājiet par to:

Tas ir ātrs, tam nav nepieciešama ķīla un tiek piešķirts uz īsu laika periodu. Pirmais kredīts bez procentu maksas. Jūs varat droši apgalvot, tad dzīvošana parādos nav atkarīga no izmantotā kredītu veida. Runa nav par vieglumu un ērtumu. Patiesībā, runa ir par Jūsu vērtībām un principiem.

Ja Jūs esat piesardzīgi un, ja Jūs dzīvojat savu līdzekļu ietvaros, tad neatkarīgi no tā, cik daudz ātro kredītu iespēju nonāks Jūsu ceļā, Jūs nekad nebūsiet parādā. Bet, ja Jums nav nekādas kontroles pār saviem izdevumiem, neskatoties uz naudas summu, ko Jūs nopelnāt katru mēnesi – Jums vienmēr būs parādi.

Tāpēc, parādi ir kaut kas, ko Jūs radāt ar savu izvēli. Jūs nokļūstat parādsaistībās, jo Jūs veicat nepareizu izvēli.

Kāpēc aizņemties no zuz.lv

Mūsdienās liekas, ka neviens punkts Jūsu finansiālo vēlmju sarakstā, šķiet, nepiepildīsies. Jūs kavējat komunālo pakalpojumu rēķinu apmaksu vai īres vai hipotēkas maksājumus, Jūsu apdrošināšanas maksājumus; gandrīz visus maksājumus, ko ir iespējams nokavēt. Ja tas ir kāds mierinājums, Jūs tādi neesat vienīgie.

Kredīts

Pārņemiet vadību

Nekrītiet izmisumā, jo Jūs varat uzlabot savas finanses ar ātro kredītu palīdzību. Šis ir ļoti efektīvs veids, kā pārņemt vadību pār savām finansēm jau tagad, tas ir, ja un kad šie kredīti tiek izmantot pareizi. Uzsvars tiek likts uz pareizu apiešanos ar ātrajiem kredītiem, jo pretējā gadījumā Jūs radīsiet vēl dziļākus parādus un līdz ar to, trauslākas finanses.

1.

Pirmkārt, Jums ir jāiemācās prioritizēt savas vajadzības, piemēram, nomaksāt vajadzīgos maksājumus laikā, lai izvairītos no pieaugošiem procentu maksājumiem un juridiska rakstura nepatikšanām. Piemēram, ja komunālo pakalpojumu uzņēmums nevar gaidīt līdz Jūsu nākamajai algas dienai, izmantojiet ātro kredītu, lai nomaksātu rēķinu, nevis iegādātos vairāk pārtikas preču, ko varētu atlikt vēl pāris dienas.

2.

Otrkārt, Jums ir jāatrod citi ienākumi, pat ja tas ir tikai uz nepilnu slodzi. Paturiet prātā, ka tad, kad ātrā kredīta summa tiks atmaksāta, Jūs galu galā saņemsiet mazāku algu. Tas, savukārt, liek Jums atlikt parāda atmaksu un tā sākas parādu apburtais loks, tomēr izmantojot otro ienākumu avotu apmaksājot kredītu, Jūsu iztrūkstošā algas summa tiks aizstāta ar nopelnīto naudu par otro darbu un tādējādi Jūs varat veiksmīgi pārvaldīt savas finanses, nevis ļaut tām pārņemt varu pār Jums!

3.

Treškārt, un vissvarīgāk, vienmēr atmaksājiet ātro kredītu tam paredzētajā laikā. Kredīta termiņa pagarināšana pārsniegs kredīta pamatsummu tikai dažu mēnešu laikā.

Svarīgākais ir tas, ka Jūs apzināti cenšaties pārņemt kontroli pār savām finansēm, sākot ar avansu no Jūsu algas. Domājiet par savu nākotnes darba algu kā kapitālu, lai tiktu atpakaļ uz savām kājām – vissvarīgāko uzņēmējdarbību, ko jebkurš cilvēks var paveikt saviem spēkiem.

Esiet piesardzīgi

Tomēr, Jums ir jārīkojas ļoti uzmanīgi un piesardzīgi, izmantojot ātro kredītu. Ir daudz krāpnieku, kas izmantos Jūs finansiālo ievainojamību bez jebkādas sirdsapziņas. Ja Jūs krītat par upuri šiem krāpniekiem, Jūs noteikti cietīsiet neveiksmi savos centienos pārņemt stingrāku kontroli pār savām finansēm. Galu galā, Jūs būsiet pāris eiro nabadzīgāks, ja ne simtiem eiro nabadzīgāks, kad krāpnieki iztīrīs Jūsu bankas kontu! Jūs varētu palikt bez jebkādiem naudas līdzekļiem. Ātro kredītu aizdevēju izvēlieties zuz.lv, lai nenonāktu krāpnieku nagos.

Interneta iespējas

Vienmēr ir bijuši jautājumi un bažas par cilvēku personiskās informācijas drošību, kad tā tiek pārraidīta internetā. Noskatoties filmas, piemēram, „Tīkls”(the Net), „Valsts ienaidnieks” (Enemy of the State) un „Ērgļa acs”(Eagle Eye), Jūs kļūstat piesardzīgs, nosūtot personisku informāciju, izmantojot vispasaules tīmeklī, jo interneta hakeri ir ļoti darbīgi.

Tomēr, ar pieaugošo e-komercijas popularitāti, Jūs reizēm paliekat bez citas izvēles, kā izmantot internetu darījumiem. Jūs izmantojat internetu, lai veiktu lietas, kas pirms piecdesmit ( 50 ) gadiem tika darītas aci- pret -aci, no cilvēka uz cilvēku. Jūs dodaties internetā, lai darītu šādas lietas:

1. Iegūtu ātros kredītus internetā.

Ātro kredītu mājas lapas nostāda sevi vismaz līmeni augstāk nekā cita veida ātrie kredīti, jo tie izmanto internetu. Arvien vairāk cilvēku izvēlas izmantot ātros kredītus internetā vienkārši tāpēc, ka viņiem nav nepieciešams tērēt naudu par transporta izdevumiem. Turklāt tas, ka Jums netiek uzdoti dažādi jautājumi, ir vēl viena ātro kredītu priekšrocība, piesakoties tiem internetā. Ja ar to nav pietiekami, Jūs būsiet vairāk nekā priecīgs zināt, ka ātrajiem kredītiem internetā nav nepieciešams, lai Jūs iesniegtu vai nosūtītu pa pastu garu sarakstu ar prasībām.

Patiešām, vairāk un vairāk cilvēku izmanto ātros kredītus internetā, jo internets piedāvā aizņēmējiem vairāk ērtību jau sen pieejamam kredītu veidam – ātrajiem kredītiem.

2. Samaksātu rēķinus.

Tā vietā, lai gaidītu rindā, Jūs dodaties internetā, lai nomaksātu Jūsu tālruņa, gāzes un elektrības rēķinus. Atkal, Jums nav jātērē nauda par transporta izdevumiem tikai, lai Jūs varētu nomaksāt savus rēķinus. Ar interneta palīdzību, Jums nav pat jāģērbjas, lai dotos uz tuvāko rēķinu apmaksas vietu. Jūs vienkārši ielogojaties Jūsu bankas mājas lapā, ievadiet dažas detaļas, un Jūsu rēķini ir nomaksāti!

3 . Iegādātos dažādas lietas.

Internets tiešām ietaupa ceļojumu uz iepirkšanās centru vai grāmatnīcu. Jūs būtībā varat pasūtīt jebko no pasaules tīmekļa. Jūs pat neesat pakļauti ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem.

Patiesi, Jūs varat darīt daudzas lietas, izmantojot internetu. Un, neraugoties uz satraucošajām ziņām par hakeriem, Jūs uzticaties, ka personīgā informācija, ko Jūs esat sniedzis, tiks apstrādāta konfidenciāli tikai tāpēc, ka mājas lapā vēsta, ka Jūsu informācija ir drošībā.

Jūs uzskatāt, ka Jūsu kredītkartes informācija, informācija par banku un cita informācija nenonāks nepareizās rokās, jo internets ir drošs. Jūsu banka, Jūsu internetveikals un Jūsu ātro kredītu tiešsaistes pakalpojumu sniedzējs ir padarījuši internetu par drošāku vietu.

Tātad, pat tad, ja hakeri ir nokļuvuši ziņās, grāmatās un filmās, Jūs joprojām izvēlaties iepirkties un samaksāt par precēm internetā. Savā ziņā Jūs izvēlaties vieglumu un ērtumu pār drošību. Bet tad atkal, kāda jēga būtu no interneta, ja tas netiek pilnībā izmantots?

Ātro kredītu reklāmas

Ikdienā pārvietojoties, vai nu no darba vai uz darbu vai ceļojumā, Jūs noteikti esat redzējuši ļoti daudz reklāmu par ātrajiem kredītiem. Tās ir visos medijos – sākot no ziņojumu dēļiem, televizora, līdz pat radio. Fakts ir tāds, ka diezgan daudzi cilvēki saņem nepareizu informāciju, kas attiecas uz dažādiem ātro kredītu veidiem. Pietiekamas informācijas trūkums ir ļoti bīstams, jo daudziem cilvēkiem galu galā nākas maksāt daudz vairāk par izmantoto kredītu nekā gaidīts, tāpēc daļa to nevar atļauties.

Informācija par ātro kredītu

Nav svarīgi, cik lielā steigā Jūs esat, vienmēr ir svarīgi pārliecināties, ka Jums ir pietiekami daudz informācijas, pirms šāda veida kredītu izmantošanas, kā arī Jums jāpārliecinās, ka aizdevējs ir uzticams. Labākā lieta par ātrajiem kredītiem ir tas, ka tie neaizņems daudz laika, lai iegūtu naudu, kas Jums nepieciešama, atšķirībā no bankām, kam varētu būt nepieciešamas vairākas dienas, lai tās apstiprinātu vai pat noraidītu kredīta pieteikumu. Lielākā daļa no šiem aizdevējiem internetā ir ļoti efektīvi un nodrošina, ka Jūs saņemat sev nepieciešamo kredītu pirms dienas beigām.

Ātro kredītu priekšrocības

Ātrā kredīta priekšrocības ietver darījuma pabeigšanu ļoti īsā laikā. Ja Jums ir laba kredītvēsture, Jums ir iespēja saņemt ātro kredītu internetā. Taču, Jums ir jāpatur prātā, ka, lai gan aizdevējs vienmēr uzklausīs Jūs, viņi faktiski var veikt pārbaudi, lai noskaidrotu Jūsu maksātspēju. Maksājumam, ko Jūs veicat, ir jānāk 30 dienu laikā un tas ir iemesls, kādēļ šī veida kredīti tiek dēvēti arī par algas dienas īstermiņa kredītiem. Lielākais trūkums, ar ko Jūs varētu saskarties, ir procenti, kas Jums ir jāmaksā par kredītu un tie katram aizdevējam ir atšķirīgi un arī salīdzinājumā ar bankām, ātro kredītu procenti ir daudz augstāki.

Ātro kredītu piedāvājumi

Neskatoties uz to, ka katrai lietai ir priekšrocības un vai trūkumi, ātro kredītu aizdevējus ir vērts aplūkot to piedāvāto priekšrocību dēļ. Diezgan daudzi cilvēki domā, ka viņi tiek maldināti, jo aizdevējs sniedz nepareizu informāciju, tikai pēc tam uzzinot, ka viņi nav pietiekami ieguldījuši savu laiku, lai saprastu aizdevēja piedāvātos noteikumus un nosacījumus. Dezinformācija tādēļ ir ļoti bīstama, jo tā radīs nevajadzīgas sūdzības nākotnē.

Iemesli, kādēļ ir nepieciešams meklēt palīdzību, rodas dažādās situācijās, kad jāņem vērā dažādi faktori. Iedomājieties situāciju, kad Jums ir steidzami vajadzīga nauda un tajā laika periodā Jums nav uzticama naudas avota, kur iegūt palīdzību? Šeit ir aizdevējs, kurš ir gatavs sniegt Jums plecu, uz kā paraudāt. Iedomājieties, ka Jums ir kāds, kurš vienmēr ir gatavs palīdzēt ar smagiem apstākļiem, piemēram, dažādu dokumentu iegūšanā, kā arī pēc iespējas īsākā laikā. Atšķirībā no tradicionālajiem aizdevējiem, kurās Jums varētu būt nepieciešams ilgāks laiks, piemēram, 3 dienas, lai saņemtu apstiprinājumu kredītam, kura pieteikuma aizpildīšana jau tā aizņēma salīdzinoši ilgu laiku daudzu dokumentu dēļ. Jums beidzot ir vieta, kur ātri iegūt palīdzību.

Ja Jums ir ienākumi, tas nevar atturēt Jūs no vēlamās palīdzības iegūšanas, jo Jums ir daudz personisku problēmu, ko nevar atrisināt bez naudas palīdzības un tādēļ ātro kredītu aizdevēji vienmēr Jūs uzklausīs, jo tie ir izveidojuši savus pakalpojumus tā, lai spētu vienmēr Jums palīdzēt šādās situācijās.

Informācija ir spēks un ir ļoti svarīgi saprast, ka pētījumi ir ļoti svarīgi, jo galu galā Jums ir nepieciešams aizdevējs, kurš ir uzticams un Jums labi zināms. Ir diezgan svarīgi saprast, ka informācija, ko Jūs atstājat aiz sevis, būs pieejama aizdevējam, kura pieteikuma veidlapu Jūs esat aizpildījis internetā; Jūsu konta informācija ir ļoti svarīga un Jums nevajadzētu atstāt to neuzticamu cilvēku rokās, jo aizdevējam būs neierobežota pieeja Jūsu kontam un beigās Jums var nākties maksāt par kaut ko, ko Jūs nekad neaizņēmāties.

Izvēlieties aizdevēju zuz.lv, lai aizņemtos tikai no aizdevējiem, kuriem ir izsniegtas licences.