Monthly Archives: May 2014
You are browsing the site archives by month.
Apdrošini mājokli šodien

Vai ir vērts apdrošināt savu mājokli? Nezīlē, neļauj mājām izkūpēt gaisā!

Iespējams, ka kaimiņš nopludinās griestus, pastāv iespēja, ka vētra nonesīs jumtu. Iespējams, tiksi apzagts vai elektrības vadi saiet uz ‘’īso’’ un māja nodegs. Nezīlē un neļauj mājām izkūpēt gaisā, apdrošini mājokli Swedbank, dāvanā dūmu detektors.

Swedbank patēriņa kredīta video

Kad Swedbank patēriņa kredīts ir piemērotākais risinājums?

Ja tev ir kāds noteikts mērķis un nepieciešama konkrēta naudas summa, piemēram, mājokļa vai dārza labiekārtošanai, ceļojumam vai studijām, Swedbank patēriņa kredīts ir piemērotākais risinājums. Jo saņemsi konkrētu naudas summu ko atmaksāsi veicot fiksētus ikmēneša maksājumus. Ja patēriņa kredītam pieteiksies un noslēgsi līgumu Swedbank internetbankā, saņemsi 25% atlaidi komisijas maksai. Noskatoties šo video, uzzināsiet kā pieteikties un noslēgt patēriņa kredītu internetbankā.

Pieslēdzieties Swedbank internetbankai, paskatieties vai Jums nav jau aprēķināta maksimāli pieejamā patēriņa kredīta summa. Kredīta summa tiek aprēķināta tā, lai Jūs bez rūpēm to varētu atmaksāt. Ja internetbankā nav redzama maksimāli pieejamā summa, aizpildiet pieteikumu ko atradīsiet sadaļā ‘’kredīti, līzings, kredītkartes’’ apakšsadaļā ‘’patēriņa kredīts’’. Lai pieteiktos patēriņa kredītam, ir jāaizpilda pieteikuma forma, svarīgi ir aizpildīt visas sadaļas. Kad tas ir izdarīts, atliek tikai izvēlēties, kur līgums tiks parakstīts, ja izvēlēsieties līgumu parakstīt internetbankā, saņemsiet 25% atlaidi komisijas maksai. Atbildi par lēmumu vai kredīts ir piešķirts saņemsiet vienas darba dienas laikā. Pēc tam sadaļā ‘’manas saistības’’ noslēdziet līgumu, kad līgums ir noslēgts, tad norādītajā Swedbank norēķinu kontā tiks ieskaitīta kredīta summa.

Ātrais konta atlikums

Ātrais konta atlikums Swedbank mobilajā aplikācijā:

Ja tev vajag ātri uzzināt sava konta atlikumu atver Swedbank aplikāciju un vienkārši pakrati tālruni, lai kur tu atrastos. Lejuplādē aplikāciju un turpmāk kārto naudas lietas vēl ērtāk – savā telefonā!