Monthly Archives: November 2015
You are browsing the site archives by month.
Iespēju kredīts – patēriņa kredīts bez ķīlas

Individuāla pieeja klientam ir garantēta – iespejukredits.lv ir uzticamās kompānijas SIA “NORDIC FINANCE” zīmols, kurš ik gadu aizdevumos izsniedz aptuveni 1,5 miljonus eiro. Tāpat kredītdevējs nodrošina, ka jūsu personas dati būs aizsargāti saskaņā Latvijas Republikas personas datu likumīgas aizsardzības likumu, kā arī saskaņā ar citiem tiesību aktiem un to prasībām.

Pieteikties kredītam

Saņemt patēriņa kredītu

Ja nepieciešami naudas līdzekļi kaut kam vērienīgākam nekā sīki ikdienas tēriņi, piemēram, mājokļa remontam, studijām ārzemēs, brīvdienām kūrortā vai kādam citam plānam, ir vērts apdomāt aizdevuma sniegtās iespējas. Skaidrs, ka ar īstermiņa kredīta limitēto aizdevuma summu ne vienmēr var tikt sveikā cauri, savukārt veikt aizņēmumu no bankas ar visu no tā izrietošo birokrātiju īsti negribas – un tad ir laiks apsvērt iespejukredits.lv piedāvāto patēriņa kredītu, kas radīts, lai apmierinātu ikviena klienta vajadzības.

Svarīgākais par Iespēju kredīta patēriņa kredītu

Iespejukredits.lvPatēriņa kredītu, gluži tāpat kā jebkuru ātro kredītu, ir iespējams saņemt bez galvojuma vai ķīlas, kas procesu padara krietni vien vienkāršāku. Tomēr galvenā priekšrocība tomēr ir izdevīgie nosacījumi. Aizdevuma summa variē no 500 eiro līdz pat 5000 eiro, lai katrs klients varētu atrast sev piemērotāko risinājumu. Atmaksas termiņš ir robežās no 1 mēneša līdz 60 mēnešiem jeb veseliem 5 gadiem, tādējādi ļaujot Jums, izvērtējot savu finansiālo situāciju, pašam noteikt un pielāgot optimālo atmaksas laiku.

Kas var aizņemties patēriņa kredītu no iespejukredits.lv?

Privātpersonām Iespejukredits.lv mājaslapā pieejams kredīts apmērā no 500 līdz 5000 eiro. Pieteikties kredītam var ikviens LR iedzīvotājs ar bankas kontu kādā no valstī reģistrētajām komercbankām. Jābūt vismaz 20 un ne vairāk kā 75 gadus vecam, kā arī jābūt regulāriem ienākumiem un labai kredītvēsturei. Kredītu iespējams pieskaņot savām iespējām un vajadzībām, paņemot tieši vajadzīgo summu uz laiku, kādā jūs to vislabprātāk atmaksātu. Ja ikmēneša maksājums šķiet pārāk liels, iespējams pagarināt termiņu.

Biznesa iespējas

Iespejukredits.lv sadarbojas arī ar uzņēmumiem, piedāvājot to klientiem ātri un ērti noformēt kredītu, lai tie varētu pirkt no jums preces un pakalpojumus. Starp Iespejukredits.lv partneriem var atrast Elkor, RD Electronics, kā arī Euronics veikalus. Ar Iespejukredits.lv varat noslēgt līgumu par kredīta piedāvāšanu jūsu klientiem, saņemot par to komisijas naudu, kā arī palielinot apgrozāmo līdzekļu daudzumu, jo klienti varēs pirkt no jums preces un pakalpojumus, kurus viņi bez kredīta nevarētu atļauties.

Aizņemieties atbildīgi

Nebanku kredītdevēju piedāvātais kredīts parasti ir mazāk izdevīgs par banku piedāvāto, tādēļ īpaši jāpievērš uzmanība kredīta nosacījumiem. Tāpat jāmēģina pēc iespējas racionālāk izvērtēt savus patiesos ikmēneša ienākumus un izdevumus, ierēķinot arī noteiktu “rezervi”, lai, gadījumā ja gadās neparedzēti izdevumi, varat turpināt veikt ikmēneša maksājumu kredītdevējam. Ja kredītu ņemat preču vai pakalpojumu iegādei, ieteicams krietni padomāt – varbūt var pagaidīt, jo kredīts, skaties kā gribi, tomēr ir zaudēta nauda.

Kas ir maksājumu iestādes?

Maksājumu iestādes ir komercsabiedrības vai fiziskas, vai juridiskas personas (piemēram, uzņēmumi vai cilvēki), ar kuru starpniecību iespējams veikt dažādus maksājumus. Būtībā maksājumu iestādes ir tādas, kuru pārvaldē uz brīdi nonāk klientu nauda, kas tiek nodota tālāk. Maksājumu iestāde ir Latvijas Republikā jaunākā uzņēmējdarbības forma, kas ieviesta 2014. gadā; par tādu var kļūt uzņēmumi ar visdažādāko raksturu darbību.

Piemēram, maksājumu iestāde ir gan Statoil benzīntanks, kurā var iegādāties biļetes, gan Latvijas Pasts, kurā varat veikt komunālos maksājumus un saņemt pensiju. Maksājumu iestādes reģistrē un uzrauga Finanšu un tirgus kapitāla komisija (FKTK).

Kādi likumi regulē maksājumu iestāžu darbību?

Maksājumu iestāžu darbību regulē Maksājumu pakalpojumu un elektroniskās naudas likums. Cita starpā tas nosaka, ka šādām iestādēm nepieciešama licence tikai tad, ja to apgrozījums pārsniedz 500 000 eiro mēnesī, izņemot bezkonta naudas pārvedumiem, kuriem nepieciešama licence, ja apgrozījums pārsniedz 3 miljonus eiro. Pretējā gadījumā darbības sākšanai nepieciešams tikai reģistrēties FKTK.

Starp reģistrētajām maksājumu iestādēm atrodami vairāku tipu un darbības uzņēmumi, sākot ar Maxima, Narvesen un siltumapgādes uzņēmumiem. Ja tev ir radušās sūdzības par šo iestāžu darbību, vari vērsties Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, FKTK, kā arī pie Latvijas Komercbanku asociācijas ombuda jeb tiesībsarga.

Kādēļ bija vajadzīgs jauns uzņēmējdarbības veids?

Līdz šim par maksājumu iestādēm kalpoja tikai Latvijas Pasts un komercbankas, taču tagad arī dažādi uzņēmumi var nodarboties ar šāda veida darbību. Latvijā šāda uzņēmējdarbības forma tika ieviesta sakarā ar Eiropas Parlamenta un Padomes direktīvu par maksājumu pakalpojumiem iekšējā tirgū. Šādi ne tikai uzņēmējiem tiek pavērtas jaunas iespējas nodarboties ar komercdarbību, bet arī uzraugošajām iestādēm ir vieglāk novērtēt reģistrā esošo uzņēmumu darbību.

Cita starpā FKTK jau ir veikusi vairākas kontrolējošas darbības pret šīm iestādēm. Piemēram, 2014. gada maijā no reģistra tika izslēgta kāda SIA, kuras sniegtie pakalpojumi tika atzīti par pārāk nedrošiem; savukārt vēl 2012. gadā kāda maksājumu iestāde tika sodīta ar 1000 latu (1420 eiro) naudassodu, jo tā neizpildīja likumā noteiktās prasības.