Monthly Archives: April 2016
You are browsing the site archives by month.
Patēriņa un ātrais vienviet

Lai saņemtu šo aizdevumu jums ir jāatbilst aizdevēja izvirzītajiem noteikumiem. Katrs aizdevējs var izvirzīt nedaudz atšķirīgus noteikumus un prasības aizdevuma saņemšanai. Jāatceras ka atbilstība šīm prasībām negarantē jums pozitīvu atbildi aizdevuma saņemšanai. Katrs pieteikums kredītam internetā tiek izvērtēts balstoties uz individuālo situāciju.

Lūk uzņēmuma prasības aizdevuma saņemšanai:

  • Jūs esat vecumā no 20 līdz 70 gadiem.
  • Jūs esat pastāvīgs Latvijas Republikas iedzīvotājs.
  • Jums ir stabili ienākumi.
  • Jums ir bankas konts kādā no Latvijas bankām
  • Jūs neesat iekļauti parādnieku sarakstā.
  • Jums ir mobilais tālrunis.

Lai pieteiktos aizdevumam jums ir jāreģistrējas aizdevēja  mājas lapā. Šeit jums ir jānorāda visa prasītā informācija. Šī informācija ir jānorāda pilnīgi un precīzi, pretējā gadījumā jūsu pieteikums var tikt noraidīts. Jums ir arī jāveic viena eiro centa pārskaitījums uz aizdevēja bankas kontu. Šādi jūs apstiprināsiet savu bankas kontu uz kuru tiks veikts aizdevuma summas pārskaitījums, kā arī jūs apstiprināsiet savu piekrišanu aizdevuma līguma noteikumiem.

Pēc veiksmīgas reģistrēšanās un konta apstiprināšanas varat veikt aizdevuma pieteikuma iesniegšanu. Ja esat veicis pareizu un korektu reģistrēšanos, atbildi par aizdevuma piešķiršanu saņemsiet jau 15 minūšu laikā. pretējā gadījumā saņemsiet atteikumu.

Aizdevuma atmaksa notiek saskaņā ar noteikto grafiku vai noteiktajā atmaksas periodā. Atmaksu varat veikt izmantojot internetbanku vai dodoties uz jebkuru bankas filiāli kā arī jebkuru Latvijas pasta nodaļu.

Ja jums rodas sarežģījumi ar aizdevuma atmaksu noteiktajā termiņā, jums ir iespēja veikt aizdevuma termiņa pagarinājumu par 30 dienām. Šis ir maksas pakalpojums kurš ir jāapmaksā esošajā atmaksas termiņā, lai izvairītos no soda procentiem.

Šis aizdevējs ir izveidojis lojalitātes programmu, lai sniegtu saviem pastāvīgajiem klientiem īpašas priekšrocības. Ar šīs programmas palīdzību jūs varat nokļūt līdz līmenim kur varat saņemt 30% atlaidi aizdevumu komisijas maksai. Ja jūsu aizdevums ir izmantots vismaz 14 dienas, tad tas kvalificējas lojalitātes programmai. Sākot ar otro aizdevumu jūs saņemat par 5% lielāku atlaidi katram līdz sasniedzat 30% atzīmi. Īpaši jauki ir dzimšanas dienas atlaide. Dienu pirms, dzimšanas dienā un dienu pēc tās varat saņemt aizdevumu ar 30% atlaidi.

Izvēloties  aizdevumu esiet apdomīgi un atbildīgi. Tās ir saistības kas var radīt lielas grūtības un jūsu pienākums pret sevi un aizdevēju ir pieņemt pareizu un atbildīgu lēmumu. Šīs bija aizdevēja apskats, kurš vērsts uz opencredit aizdevēju.

Ietaupīšana dzimšanas dienai

Kā ietaupīt uz izdevumiem Dzimšanas dienai? Minēsim trīs ieteikumus, kā ietaupīt, kad dzimšanas diena nav aiz kalniem. Šie ieteikumi var palīdzēt ietaupīt un atlicināt naudu citiem pirkumiem, kuri saistīti ar dzimšanas dienu. Šoreiz apskatīsim ietaupījumu uz galdu, ietaupījumu uz izklaidēm un ietaupījumu uz pateicību.

Galds

Uz galda liekami ēdieni, kas garšo jubilāram. Tomēr vajadzētu būt vēl uzmanīgākam, ja viesu vidū ir veģetārieši vai mazi bērni. Visiem piemēroti ir glīti sagriezti augļi un dārzeņi, kas papildināti ar mājās gatavotām mērcēm. Glīti izskatās augļu iesmi, dārzeņu iesmi ar olīvām, sieru un šķiņķa gabaliņiem. Lieki sacīt, ka mājās gatavots ēdiens būs daudz izdevīgāks, kā lielveikala augļu, gaļas vai zivju plates. Liec galdā vecmāmiņu iepriekšējā vasarā gatavotos kompotus un sulas. Nav peļams arī padoms ielūgumā minēt, ka gaidāms groziņu vakars – tādā gadījumā katrs var izvēlēties sev pieņemamākos našķus. Vajadzētu atcerēties, ka ledusskapis daudzkārt tiks atvērts, lai sagādātu ledu dzērieniem, tāpēc, ja iespējams, jāpārslēdz ierīce uz viesību režīmu.

Izklaide

Viesu izklaidēšanai vakara gaitā pietiek ar, aptuveni, desmit spēlēm. Iepriekš jāzina, kādi palīgmateriāli nepieciešami – varbūt lakats minēšanas spēlei, līmlapiņas, zīmuļi, papīrs un tamlīdzīgas lietas. Kā balvas noder sīki nieki – konfektes, pildspalvas.

Pateicības viesiem

Nav slikti gaumīgi rīkotas viesības noslēgt ar pateicībām, kuras tiek izdalītas viesiem, tiem dodoties mājup. Tās var būt pašdarinātas medaļas vai baloni ar jautriem uzrakstiem („Ballītes VIP personai”, „Labākajam dejotājam”, „Varenākajai dziesmu komandai” utt.).