Monthly Archives: May 2017
You are browsing the site archives by month.
Kredits365.lv ilgtermiņa kredīts

Kredits365 aizdevēja bildeLai atmaksātu kredits365 ilgtermiņa un ilgtermiņa kredītu, jāievēro maksāšanas grafiks. Kredit365.lv ilgtermiņa kredītu nav iespējams pagarināt, tāpēc rūpīgi jāizvērtē kredīta nepieciešamība un spēja atmaksāt kredītu. Ja maksājums aizkavējas, sākot ar pirmo kredīta apmaksas dienu, tiek aprēķināta soda nauda, kas veidojas, ņemot vērā kavējuma dienu skaitu. Ja maksājums aizkavējas vienu līdz septiņas dienas, soda procentu lielums ir 0,55 procenti dienā no kredīta summas; no astotās līdz 14. dienai kredīta soda procenti sastāda 0,25 procentus dienā no kredīta summas, bet, ja līgumā norādītais maksājums tiek kavēts 15 līdz 30 dienas, soda procentu likme ir 0,2 procenti no kredīta summas dienā. Kavējuma naudas ierobežojums ir 36 procenti virs kredīta likmes gadā. Ja kredīta ņēmējs vairāk par 30 dienām kavējis kredīta maksājumu un kavējuma naudas apmaksu, Kredits365.lv īstermiņa/ilgtermiņa kredītu sniedzējs ir tiesīgs pieprasīt nekavējoties segt visu kredīta summu un kavējuma naudu, kā arī izdevumus, kas radušies, kredīta devējam piedzenot kredīta apmaksu.

Kredits365 kredīts vasaras riepu iegādei var būt nepieciešams, bet tā ņemšana būtu ļoti rūpīgi jāapsver, neatkarīgi no nepieciešamības. Šādi izdevumi nav īpaši piemēroti ātro kredītu ņemšanai, jo šādiem izdevumiem jums ir pietiekoši daudz laika, lai jūs varētu sagatavoties un rast nepieciešamos līdzekļus citviet.

Vislabākā rīcība ir ņemt kredits365 ātros kredītus & ilgtermiņa patēriņa kredītus situācijās kad jums ir radušies neparedzēti izdevumi kurus nevarat vai nav ieteicams atlikt. Šādi kredīti būtu izdevīgi neilgi pirms algas, lai veiktu kādus pirkumus vai veiktu maksājumus, bet vasaras riepu iegāde ir pirkums par kuru jau sen ir zināms. Jums ir laiks rast nepieciešamos līdzekļus iekrājot naudu vai pārplānojot savu budžetu, lai šie izdevumi neradītu liekas problēmas. Protams, arī šādās situācijās var rasties neparedzēti apstākļi vai citi apsvērumi kas var attaisnot ātrā kredīta ņemšanu, bet kopumā, šis aizdevums nebūtu pārlieku piemērots šāda pirkuma veikšanai.

Kredits365 kredīta ņēmējs var atteikties no kredīta 14 dienu laikā, kopš noslēgts kredits365 kredīta līgums. Tādā gadījumā 30 dienu laikā no atteikuma nosūtīšanas brīža kredits365 kredīts jāatmaksā pilnā apmērā, iekļaujot arī komisijas maksu par kredīta izmantošanu no kredīta saņemšanas dienas līdz dienai, kad kredīts atmaksāts. Neizmantojot atteikuma tiesības, kredits365 kredīta ņēmējam jāveic kredīta summu maksājumi saskaņā ar noslēgto kredīta līgumu. Atteikums jāsūta uz SIA Delta Capital, kas ir kredits365 īpašnieks elektroniskā veidā vai uz biroja adresi ierakstītā pasta sūtījumā. Atteikumu var nogādāt arī personīgi birojā, iesniedzot rakstisku iesniegumu.

Crediton.lv kredītlīnija

Crediton.lv kredītlīnija ir ātrs un ērts aizdevums, ko iespējams saņemt pie Crediton. Crediton kredītlīnija un kredītlīnija ir interesants risinājums, jo procentus jāmaksā tikai par izņemto naudas summu. Laba lieta arī ir pirmstermiņa atmaksa, jo tad nav jāmaksā papildus, bet tikai par izmantoto summu un termiņu. Tas ļauj ietaupīt kopā ar Crediton.

Lai noslēgtu līgumu, ir jāreģistrējas kredīta devēja mājaslapā. Reģistrācijai nepieciešams norādīt savu vārdu, uzvārdu, personas kodu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, ikmēneša ienākumus un ikmēneša izdevumus un banku, kurā Jums ir konts. Kad veikta arī reģistrācijas maksa 0,01 EUR apmērā un izvēlēts iecerētais kredītlimits, Jūs saņemsiet kredīta devēja apstiprinājumu vai noliegumu piešķirt Jums kredītlīnijas limitu. Kredīta devēja un Jūsu interesēs aizdevējs var pārbaudīt informāciju par Jūsu kredītmaksājumu vēsturi (bijušās un esošās saistības, līgumu parādus, saistību termiņus, nokavētās saistības u. c.) šādās institūcijās: Iedzīvotāju reģistrs, Gelvora filiāle Latvijā, Julianus Inkasso Latvija, PausKonsults, Creditreform Latvija, Valsts ieņēmumu dienests, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra, Creditinfo Latvija, Latvijas Bankas Kredītu reģistrs u. c..

Kavēta maksājuma gadījumā tiek aprēķināta kavējuma nauda 0,35 procentu apmērā no kavētā maksājuma par vienu kavējuma dienu. Kredītlīniju var arī pagarināt, vienojoties par jaunu maksājumu grafiku un kredīta apmaksas termiņu.

Kā aizņemties atbildīgi?

Protams, var ilgi un dikti runāt par to, vai vispār vajag aizņemties. Bet protams, ka vajag, jo knapināties var visu mūžu, bet uzelpot nepieciešams jau tagad. Tādēļ aizņemties atbildīgi var arī tīri praktiskā veidā: izdomājiet dažādus scenārijus, kādos varat nonākt, ja ar naudām saiet grīstē, kā arī izdomājiet, ko tādās situācijās varat darīt. Piemēram, “ja nevaru veikt ikmēneša maksājumu, tad bankā noskaidroju iespējamos variantus.” Vai arī “ja zaudēju darbu, tad samaksāšu, izmantojot iekrājumus”. Šādi jūs ne tikai labāk sapratīsit to, kas var notikt, bet arī gūsit ieskatu tajā, vai varat atļauties patiešām droši aizņemties Crediton.lv ātro vai patēriņa kredītu.