Monthly Archives: October 2017
You are browsing the site archives by month.
Kur aizņemties līdz 4000 eiro

Patēriņa un ātrie kredīti pēdējo gadu laikā ir kļuvuši zināmi gandrīz vai katram Latvijas iedzīvotājam. Vieniem ātrie kredīti ir glābiņš no finansiālām grūtībām un tiek izmantots brīžos, kad tas patiešām nepieciešams, citam paša vai citu nolaidības dēļ, kļuvis gandrīz vai pa lamuvārdu.

Diemžēl Latvijas ekonomiska situācija, daudziem cilvēkiem liek meklēt finansiālo palīdzību, pie draugiem paziņām vai aizdevējiem un patēriņa kredīts ir radīts, lai šādu palīdzību sniegtu. Tā kā patēriņa kredīts ir īstermiņa aizdevums, visizdevīgākos piedāvājums jūs saņemsiet, aizņemoties tieši uz pēc iespējas īsāku atmaksas termiņu.

Patēriņa kredīti ir pieejami līdz 4000 un izņēmuma gadījumos pat 10 000 eiro apmērā bez jebkādas ķīlas vai galvotāja, taču jāņem vērā, ka to atmaksas termiņi ir visai īsi un aizņemoties lielas naudas summas varētu rasties problēmas tās atdot laikus.

Kurš aizdod līdz 4000 eiro

Neatkarīgi no tā, cik liela naudas summa jums nepieciešama, pirms aizņemšanās ir rūpīgi jāizvērtē vairāku aizdevēju piedāvājums un tas vai spēsiet atmaksāt aizdevumu noteiktajos atmaksas termiņos. Izvēloties pārlieku garu atmaksas termiņu, jums nāksies pārmaksāt procentu maksājumu dēļ, taču ja nespēsiet kredītu atmaksāt laikus nāksies pagarināt atmaksas termiņu, kas arī prasa papildus izdevumus.Atmaksas termiņa izvēlei pievērsiet īpaši lielu uzmanību.

Meklējot sev izdevīgāko aizdevuma piedāvājumu, noteikti pievērsiet uzmanību arī kredīta izsniedzēja piedāvātajām akcijām. Vairāki aizdevēji piedāvā samazināt komisijas maksu, atlikt atmaksas termiņu par pāris mēnešiem, kā arī piešķirt pirmo aizdevumu bez procentu maksas.

Kur pieteikties patēriņa kredītam?

Atrodot sev piemērotāko kredīta piedāvājumu, jūs tam varat pieteikties te pat internetā, netērējot savu laiku un finansiālos līdzekļus, lai nokļūtu kādā no apkalpošanas centriem. Aizpildīt aizdevuma pieteikumi ir pavisam vienkārši, un lielākā daļa aizdevēju ir parūpējušies par to, lai šis process neaizņemtu vairāk par 15 minūtēm.

Reģistrējoties un aizpildot kredīta pieteikumu, jūs pavisam drīz arī saņemsiet kredīta apstiprinājuma atbildi, pēc kuras nekavējoties nauda tiks pārskaitīta uz jūsu bankas kontu. Negatīvas atbildes gadījumā jūs varat iesniegt kredīta pieprasījumu pie cita aizdevēja.