Aizņēmējiem

Aizņēmējs, kas mēģina iegūt kredītus bez spējas piedāvāt nodrošinājumu, var piedzīvot lielas grūtības. Viņiem var nebūt viegli iegūt kredītu. Taču pastāv alternatīvas, kas var Jums palīdzēt. Šie kredīti ir pieejami internetā, kas ļauj aizņēmējiem daudz vieglāk tos izmantot. Visi aizņēmēju veidi ir tiesīgi izmantot šo kredītu veidu (nepieciešama laba kredītvēsture un stabili ikmēneša ienākumi). Patēriņa kredīti bez ķīlas ir kļuvuši populāri to ātrā apstiprinājuma, reālo procentu likmju un elastīgo atmaksas iespēju dēļ.

Kādi kredīti ir atrodami Latvijas tirgū

Kredīti ir pieejami gan ar ķīlu gan bez ķīlas, tādējādi piedāvājot aizņēmējam izvēlēties to, kas vislabāk atbilst viņa vajadzībām. Kredītus pret ķīlu var izmantot, ja aizņēmējs var piedāvāt nodrošinājumu pret kredīta summu. Turpretī  kredītu bez ķīlas var iegūt, neieķīlājot nekādu nodrošinājumu pret kredīta summu. Tomēr, ja nav nodrošinājuma, šāda veida kredītam var tikt piemērota augstāka procentu likme.

Lēti patēriņa kredīti

Lēti patēriņa kredīti ir pieejami visiem aizņēmējiem, kuri meklē kredītu ar zemāku procentu likmi. Šie kredīti ir ļoti noderīgi, lai apmierinātu personīgās vajadzības.

Aizņēmējs var cerēt uz lielu kredīta  summu, kura ir atkarīga no viņa ienākumiem jeb ikmēneša ienākuma lieluma. Pieejamā summa svārstās no dažiem desmitiem līdz vairākiem tūkstošiem. Lēti patēriņa kredīti piedāvā šo summu uz garāku atmaksas termiņu, ar termiņu līdz 10 gadiem un vairāk gadiem, ko nosaka pēc kredīta apstiprināšanas. Tā kā šie kredīti ir pieejami ar zemāku procentu likmi, tie ir izdevīgi jebkāda veida aizņēmējam.

Post Navigation