Aizņemšanās

AizņēmējiĀtrais kredīts, SMS kredīts, naudas avansa kredīts – lai kā Jūs to dēvētu, šim kredītam ir viens vienīgs mērķis: naudas aizdošana.

Arvien vairāk un vairāk cilvēku ir atkarīgi no ātrajiem kredītiem – Latvijā vai citur – lai parūpētos par ārkārtas vajadzībām. Arvien vairāk cilvēku izmanto ātros kredītus, piemēram, lai segtu neparedzētu medicīnas rēķinu izdevumus, nelielus labiekārtošanas darbus un pat nomaksātu mājsaimniecības rēķinus.

Principā ātrie kredīti būtu jāizmanto vienīgi ārkārtas gadījumiem. Tie ir pilnībā jānomaksā noteiktajā termiņā un vissvarīgāk, Jums nevajadzētu tos izmantot atkal un atkal. Galu galā, Jūs ne vienmēr nonākat ārkārtas stāvoklī – Jums nav jātiek galā ar ārkārtas situāciju katru dienu.

Tomēr statistika norāda uz pretējo. Statistika parāda šokējošu patiesību par pārlieku biežu ātro kredītu izmantošanu.

Vai tā tam būtu jābūt? Vai tā būtu jāizmanto ātrie kredīti? Droši vien, ka nē. Tas, iespējams, nav bijis ātro kredītu aizdevēju mērķis ļaut to patērētājiem dzīvot parādu ciklā, bet tā tas notiek … tas ir tas, pie kā aizņēmēji tiek novesti.

Tātad, Jūs varat teikt, ka cilvēki ir parādā vienkārši ātro kredītu sniegtā viegluma un ērtību dēļ?

Padomājiet par to:

Tas ir ātrs, tam nav nepieciešama ķīla un tiek piešķirts uz īsu laika periodu. Pirmais kredīts bez procentu maksas. Jūs varat droši apgalvot, tad dzīvošana parādos nav atkarīga no izmantotā kredītu veida. Runa nav par vieglumu un ērtumu. Patiesībā, runa ir par Jūsu vērtībām un principiem.

Ja Jūs esat piesardzīgi un, ja Jūs dzīvojat savu līdzekļu ietvaros, tad neatkarīgi no tā, cik daudz ātro kredītu iespēju nonāks Jūsu ceļā, Jūs nekad nebūsiet parādā. Bet, ja Jums nav nekādas kontroles pār saviem izdevumiem, neskatoties uz naudas summu, ko Jūs nopelnāt katru mēnesi – Jums vienmēr būs parādi.

Tāpēc, parādi ir kaut kas, ko Jūs radāt ar savu izvēli. Jūs nokļūstat parādsaistībās, jo Jūs veicat nepareizu izvēli.

Post Navigation