Ar un bez ķīlas – kam pieejami?

Kredīti ir pieejami dažādiem aizņēmējiem, piemēram, māju īpašniekiem, īrniekiem, kas nav mājas īpašnieki, strādājošiem cilvēkiem, pašnodarbinātajiem, studentiem, tiem ar labu vai sliktu kredītvēsturi. Atkarībā no to finanšu stāvokļa un naudas prasībām, aizņēmēji var izvēlēties kredītus bez ķīlas un kredītus pret ķīlu.

Kredīts pret ķīlu

Kredīts pret ķīlu ir pieejams aizņēmējiem, kam ir ķīla, ko sniegt pret kredīta summas apstiprinājumu. Ķīla var būt jebkurš īpašums, kas sniedz aizņēmējam labu summu savām personiskajām vajadzībām, piemēram, māja, auto, zeme u.c. Ieķīlājot kādu vērtīgu īpašumu pret kredīta summu, aizņēmējs bauda zemu procentu likmi, apjomīgus un elastīgus atmaksas termiņus.

Kredīts bez ķīlas

No otras puses, patērētājam nav nepieciešams ieķīlāt kādu īpašumu, lai iegūtu kredīta summu no kredīta bez ķīlas. Tātad, aizņēmēji, kuri vēlas vai nevēlas ieķīlāt nodrošinājumu, var viegli tikt galā ar savām personīgajām vajadzībām ar elastīgu procentu likmi un ātru naudas apstiprināšanu īsā laikā.

Aizņēmēji iegūst patēriņa kredītus no bankām vai privātajiem aizdevējiem, kuri i saņēmuši licenci šāda veida pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā. Finanšu tirgū, aizņēmēj darbojas arī internetā. Aizdevēji internetā piedāvā kredītus ar mazākām izmaksām saistībā ar aizdevēja maksu, likmēm par aizdevumu un citiem dažādiem izdevumiem, piemēram, transportu u.c. Tas ir tāpēc, ka internetā aizdevēju vidū valda sīva konkurence, jo arvien vairāk aizdevēju sāk piedāvāt savus pakalpojums internetā, piedāvājot kredītus ar pieņemamām likmēm.

Ar kredītu palīdzību, aizņēmēji var viegli izpildīts savas vajadzības, piemēram, mājas remontu, auto iegādi, parādu atmaksu vai izglītības izdevumu segšanai, jo tie piedāvā aizņēmējiem lielāku kredīta summu ar vieglām atmaksas iespējām.

Post Navigation