BigBank kredīts

BigBank piedāvā vairākus kredīta veidus. Populārs BigBank kredīts ir patēriņa kredīts bez ķīlas līdz pat 7000 latiem. BigBank patēriņa kredītu var saņemt, ja aizņēmējam ir stabili un regulāri ienākumi, kas ļauj atmaksāt kredītu.

Bigbank

Patēriņa kredīts tiek izsniegts no 20 gadu vecuma. Kredīta pieteikuma iesniedzēja ienākumiem ir jābūt vismaz Ls 150 pēc nodokļu nomaksas un visu citu kredītu nomaksas. Kredīta summa līdz Ls 7000 un tā ir atkarīga no aizņēmēja ikmēneša ienākumiem. Kredīti tiek izsniegti līdz 73 gadiem. Cilvēkiem pēc 73 gadiem ir pieejams kredīts līdz 900 latiem.

Aizņemties no BigBank ir vienkārši, ātri un ērti. Procentu likme ir nemainīga visu līguma atmaksas termiņu. Jūs varēsiet vienkārši plānot savu ikmēneša budžetu, jo katru mēnesi vajadzēs maksāt noteiktu summu.

Ir tik daudz dažādu kredītu, kas šodien pieejami tirgū un tie ir paredzēti dažāda veida cilvēkiem. Tagad māju īpašniekiem ir iespēja aizņemties naudu, neraizējoties par mājas vērtību, jo tie spēj aizņemties kredītu pret ķīlu vai bez ķīlas. No otras puses, ja Jums nepieder māja vai Jūs esat cilvēks, kam nav īpašuma, ko sniegt kā ķīlu kredītam, laiki ir mainījušies. Lēti kredīti tagad ir pieejami arī bez ķīlas, lai Jums būtu iespēja aizņemties naudu. Līdz šim, kad Jums bija nepieciešama nauda, pirmā vieta, kur Jūs devāties, bija banka, lai lūgtu patēriņa kredītu. Mūsdienās tehnoloģiju attīstības dēļ iegūt patēriņa kredītus Jūs varat daudz ātrāk, vienkāršāk un vieglāk.

Piesakieties BigBank patēriņa kredītam jau šodien. BigBank par patēriņa kredīta piešķiršanu vai atteikšanu sniegs atbildi 24 stundu laikā. Piesakieties patēriņa kredītam internetā. Pieteikumi internetā tiek pieņemti 24 stundas  diennaktī un 7 dienas nedēļā – nepieciešams tikai internets un pieeja datoram. Naudu no BigBank saņemsiet ātri un ērti. BigBank apstiprināto naudas summu ieskaita klienta bankas kontā tikai divu dienu laikā.

Atteikumu no BigBank var saņemt, ja aizņēmējam ir slikta kredītvēsture, lielas kredītsaistības vai nepietiekami ienākumi, kas rada bažās par kredīta atmaksu. Šīs ir tās galvenās lietas, ko vērtē BigBank un citi Latvijas aizdevēji, jo ikviens aizdevējs vēlas atgūt savu aizdoto naudu.

Post Navigation