Fakti par kredītiem

Pazīstami kā aizņēmēja draugs nelaimē, kredīti tiek izmantoti, lai segtu klientu finansiālās prasības. Kredīti ir pieejami jebkurā laikā un tiem nav nekādu ierobežojumu attiecībā uz kredīta summas izmantošanu.

Kredītu klasifikācija

Kredīts pret ķīluKredīti ir sīkāk iedalīti kredītos bez ķīlas un kredītos pret ķīlu. Kredīti, kas ir nodrošināti pret jebkādu īpašumu, tiek saukti par kredītiem pret ķīlu. Tie piedāvā procentu likmes, sākot no dažiem  %. Tiem arī pastāv vairākas izvēles ar atmaksu un procentu plāniem. Saskaņā ar datiem, kredīti pret ķīlu ir populāri un iecienīti kredīti. Kredītiem bez ķīlas parasti priekšroku dod tie, kuriem nav nekāda nodrošinājuma, ko ieķīlāt. Tie sniedz konkurētspējīgas procentu likmes. Tiem arī ir ātrs apstiprināšanas un piekļuves process.

Divi fakti par kredītiem:

  1. Sieviešu skaits, kas izmanto kredītus ir daudz lielāks nekā vīriešu.
  2. Vīriešu klienti pārspēj sievietes kredītu izmantošanā auto iegādei.

Kredītu pieejamība un izmantošana

Kredīti var būt pieejami no dažiem burbuļiem līdz pat vairākiem tūkstošiem – pietiks gan mājai, gan auto. Tos var atmaksāt laikā no 1 mēneša līdz 10 gadiem – atkarīgs no aizdevēja. Tā kā tos ir iespējams iegūt jebkurā laikā, kredīti ir ērtākais veids, kā iegūt nepieciešamos naudas līdzekļus. Tie ir noderīgi, iegādājoties auto, veicot mājas remontu vai dodoties brīvdienās.

Klasifikācija, pamatojoties uz atmaksu

Kredīti vēl tiek klasificēti, pamatojoties uz to atmaksu veidos – pa daļām un vienreizējie maksājumi. Kredīti pa daļām ir jāatmaksā ar ikmēneša maksājumiem. Attiecībā uz vienreizējas samaksas kredītiem, visa summa kopā ar procentiem tiek atmaksāta kredīta termiņa beigās.

Post Navigation