Finansiāli veiksmīgākie cilvēki

Finansiāli veiksmīgākie cilvēki ir tie, kuri velta laiku savas naudas un izdevumu plānošanai. Viņi iegulda laiku un enerģiju budžetā, ietaupot, izvairoties no parādiem un meklējot dažādus ienākumu avotus. Viņiem jābūt disciplīnai, lai izglītotu sevi.

Iegūt finanšu izglītību nav grūti. Mums nav jācieš no informācijas trūkuma. Finanšu jautājumi reti tiek mācīti skolās vai mājās. Ir tūkstošiem grāmatu, semināru un treneru, kas varētu iemācīt Jums visu, kas Jums jāzina.

Cilvēki mācās caur praksi un kļūdām. Lielākā daļa nekad nemācās un nav svarīgi, kādā ekonomikas klasē Jūs esat. Mēs bieži redzam atlētus, izklaides nozares darbiniekus un loterijas laimētājus zaudējot kontroli pār savu naudu.

Šeit ir 5 elementi, kas nepieciešami, lai Jūs iegūtu kontroli pār savu naudu:

1. elements – nedēļas naudas datumi: es ieplānoju nedēļas datumus, lai atjauninātu savas finanses. Kaut arī daudzi cilvēki plāno būt miljonāri, viņi nevelta tam nepieciešamo laiku un enerģiju. Atjauniniet savu budžetu, pārskatiet savus rēķinus un pārbaudiet savu kontu precizitāti. Esiet radoši ar saviem naudas plānošanas datumiem. Atskaņojiet mūziku, dejojiet, iededziet dažas sveces vai kaut ko citu, lai padarītu šos nedēļas brīžus patīkamus.

2. elements – Pavadiet laiku lasot informāciju par savām finansēm: lasītāji ir līderi un viss, kas Jums ir jāzina, ir atrodams grāmatās. Nemēģiniet uzzināt pilnīgi visu par savām finansēm. Izvēlieties tēmu, piemēram, ietaupījumi, parādu likvidēšana vai ieguldījumi. Urbieties tajā līdz brīdim, kad Jūs pilnībā esat to sapratis. Tas ir ilglaicīgs mērķis, tāpēc Jums nav kur steigties. Jūsu finanšu pārliecība radīsies ātri, tādēļ neesiet pārsteigts.

3. elements – runājiet ar ekspertiem: kad runa ir par izdevumiem, ietaupījumiem, ieguldījumiem un pensijām, sazinieties ar ekspertiem. Sekojiet veiksmīgiem modeļiem. Dariet tieši to, ko dara viņi. Runājiet ar konsultantiem, kas veiksmīgi ir palīdzējuši to klientiem likvidēt parādus un plānot savu budžetu.

4. elements – dzīve ir pārbaudījums: kā uzņēmējs Jūs zināt, ka labākais veids, kā redzēt, vai metode darbojas, ir to pārbaudīt. Atklājums, ka pirms ietaupīšanas ir jāveic parādu atmaksa, varētu nederēt Jūsu situācijai. Jums var būt nepieciešams radīt naudas spilvenu, pirms Jūs sedzat savus parādus. Esiet atvērti ierosinājumiem un izmēģiniet tos. Atrodiet labākos risinājumus.

5. elements – lūdziet sertificēta finanšu plānotāja palīdzību. Ja godīgi, dienas beigās visiem ir nepieciešama profesionāla palīdzība. Jums vajadzētu meklēt profesionāļa palīdzību šādos gadījumos, ja:

• Jums nav intereses finanšu plānošanā

• Jūs vēlaties ekspertu konsultācijas

• Jums ir sarežģīti finansiālie apstākļi

• Jums nav tam nepieciešamā laika

Rīkošanās un neatlaidība ir vienīgais veids, kā iegūt kontroli pār savām personīgajām finansēm. Vai Jūs uzziniet šo soli no citiem vai nāciet klajā ar savu plānu, atlikšana nepalīdzēs. Īsta meistarība nāk no saistībām un konsekvences. Paaugstiniet savu lietpratību finanšu jomā, pildot šos 5 elementus, lai kontrolētu savu naudu.

Post Navigation