Iespēju kredīts – patēriņa kredīts bez ķīlas

Individuāla pieeja klientam ir garantēta – iespejukredits.lv ir uzticamās kompānijas SIA “NORDIC FINANCE” zīmols, kurš ik gadu aizdevumos izsniedz aptuveni 1,5 miljonus eiro. Tāpat kredītdevējs nodrošina, ka jūsu personas dati būs aizsargāti saskaņā Latvijas Republikas personas datu likumīgas aizsardzības likumu, kā arī saskaņā ar citiem tiesību aktiem un to prasībām.

Pieteikties kredītam

Saņemt patēriņa kredītu

Ja nepieciešami naudas līdzekļi kaut kam vērienīgākam nekā sīki ikdienas tēriņi, piemēram, mājokļa remontam, studijām ārzemēs, brīvdienām kūrortā vai kādam citam plānam, ir vērts apdomāt aizdevuma sniegtās iespējas. Skaidrs, ka ar īstermiņa kredīta limitēto aizdevuma summu ne vienmēr var tikt sveikā cauri, savukārt veikt aizņēmumu no bankas ar visu no tā izrietošo birokrātiju īsti negribas – un tad ir laiks apsvērt iespejukredits.lv piedāvāto patēriņa kredītu, kas radīts, lai apmierinātu ikviena klienta vajadzības.

Svarīgākais par Iespēju kredīta patēriņa kredītu

Iespejukredits.lvPatēriņa kredītu, gluži tāpat kā jebkuru ātro kredītu, ir iespējams saņemt bez galvojuma vai ķīlas, kas procesu padara krietni vien vienkāršāku. Tomēr galvenā priekšrocība tomēr ir izdevīgie nosacījumi. Aizdevuma summa variē no 500 eiro līdz pat 5000 eiro, lai katrs klients varētu atrast sev piemērotāko risinājumu. Atmaksas termiņš ir robežās no 1 mēneša līdz 60 mēnešiem jeb veseliem 5 gadiem, tādējādi ļaujot Jums, izvērtējot savu finansiālo situāciju, pašam noteikt un pielāgot optimālo atmaksas laiku.

Kas var aizņemties patēriņa kredītu no iespejukredits.lv?

Privātpersonām Iespejukredits.lv mājaslapā pieejams kredīts apmērā no 500 līdz 5000 eiro. Pieteikties kredītam var ikviens LR iedzīvotājs ar bankas kontu kādā no valstī reģistrētajām komercbankām. Jābūt vismaz 20 un ne vairāk kā 75 gadus vecam, kā arī jābūt regulāriem ienākumiem un labai kredītvēsturei. Kredītu iespējams pieskaņot savām iespējām un vajadzībām, paņemot tieši vajadzīgo summu uz laiku, kādā jūs to vislabprātāk atmaksātu. Ja ikmēneša maksājums šķiet pārāk liels, iespējams pagarināt termiņu.

Biznesa iespējas

Iespejukredits.lv sadarbojas arī ar uzņēmumiem, piedāvājot to klientiem ātri un ērti noformēt kredītu, lai tie varētu pirkt no jums preces un pakalpojumus. Starp Iespejukredits.lv partneriem var atrast Elkor, RD Electronics, kā arī Euronics veikalus. Ar Iespejukredits.lv varat noslēgt līgumu par kredīta piedāvāšanu jūsu klientiem, saņemot par to komisijas naudu, kā arī palielinot apgrozāmo līdzekļu daudzumu, jo klienti varēs pirkt no jums preces un pakalpojumus, kurus viņi bez kredīta nevarētu atļauties.

Aizņemieties atbildīgi

Nebanku kredītdevēju piedāvātais kredīts parasti ir mazāk izdevīgs par banku piedāvāto, tādēļ īpaši jāpievērš uzmanība kredīta nosacījumiem. Tāpat jāmēģina pēc iespējas racionālāk izvērtēt savus patiesos ikmēneša ienākumus un izdevumus, ierēķinot arī noteiktu “rezervi”, lai, gadījumā ja gadās neparedzēti izdevumi, varat turpināt veikt ikmēneša maksājumu kredītdevējam. Ja kredītu ņemat preču vai pakalpojumu iegādei, ieteicams krietni padomāt – varbūt var pagaidīt, jo kredīts, skaties kā gribi, tomēr ir zaudēta nauda.

Post Navigation