Kāpēc aizņemties no zuz.lv

Mūsdienās liekas, ka neviens punkts Jūsu finansiālo vēlmju sarakstā, šķiet, nepiepildīsies. Jūs kavējat komunālo pakalpojumu rēķinu apmaksu vai īres vai hipotēkas maksājumus, Jūsu apdrošināšanas maksājumus; gandrīz visus maksājumus, ko ir iespējams nokavēt. Ja tas ir kāds mierinājums, Jūs tādi neesat vienīgie.

Kredīts

Pārņemiet vadību

Nekrītiet izmisumā, jo Jūs varat uzlabot savas finanses ar ātro kredītu palīdzību. Šis ir ļoti efektīvs veids, kā pārņemt vadību pār savām finansēm jau tagad, tas ir, ja un kad šie kredīti tiek izmantot pareizi. Uzsvars tiek likts uz pareizu apiešanos ar ātrajiem kredītiem, jo pretējā gadījumā Jūs radīsiet vēl dziļākus parādus un līdz ar to, trauslākas finanses.

1.

Pirmkārt, Jums ir jāiemācās prioritizēt savas vajadzības, piemēram, nomaksāt vajadzīgos maksājumus laikā, lai izvairītos no pieaugošiem procentu maksājumiem un juridiska rakstura nepatikšanām. Piemēram, ja komunālo pakalpojumu uzņēmums nevar gaidīt līdz Jūsu nākamajai algas dienai, izmantojiet ātro kredītu, lai nomaksātu rēķinu, nevis iegādātos vairāk pārtikas preču, ko varētu atlikt vēl pāris dienas.

2.

Otrkārt, Jums ir jāatrod citi ienākumi, pat ja tas ir tikai uz nepilnu slodzi. Paturiet prātā, ka tad, kad ātrā kredīta summa tiks atmaksāta, Jūs galu galā saņemsiet mazāku algu. Tas, savukārt, liek Jums atlikt parāda atmaksu un tā sākas parādu apburtais loks, tomēr izmantojot otro ienākumu avotu apmaksājot kredītu, Jūsu iztrūkstošā algas summa tiks aizstāta ar nopelnīto naudu par otro darbu un tādējādi Jūs varat veiksmīgi pārvaldīt savas finanses, nevis ļaut tām pārņemt varu pār Jums!

3.

Treškārt, un vissvarīgāk, vienmēr atmaksājiet ātro kredītu tam paredzētajā laikā. Kredīta termiņa pagarināšana pārsniegs kredīta pamatsummu tikai dažu mēnešu laikā.

Svarīgākais ir tas, ka Jūs apzināti cenšaties pārņemt kontroli pār savām finansēm, sākot ar avansu no Jūsu algas. Domājiet par savu nākotnes darba algu kā kapitālu, lai tiktu atpakaļ uz savām kājām – vissvarīgāko uzņēmējdarbību, ko jebkurš cilvēks var paveikt saviem spēkiem.

Esiet piesardzīgi

Tomēr, Jums ir jārīkojas ļoti uzmanīgi un piesardzīgi, izmantojot ātro kredītu. Ir daudz krāpnieku, kas izmantos Jūs finansiālo ievainojamību bez jebkādas sirdsapziņas. Ja Jūs krītat par upuri šiem krāpniekiem, Jūs noteikti cietīsiet neveiksmi savos centienos pārņemt stingrāku kontroli pār savām finansēm. Galu galā, Jūs būsiet pāris eiro nabadzīgāks, ja ne simtiem eiro nabadzīgāks, kad krāpnieki iztīrīs Jūsu bankas kontu! Jūs varētu palikt bez jebkādiem naudas līdzekļiem. Ātro kredītu aizdevēju izvēlieties zuz.lv, lai nenonāktu krāpnieku nagos.

Post Navigation