Kas ir patēriņa kredīti

Jums interesē, kas ir patēriņa kredīti? Tā ir nauda, ko finanšu iestādes aizdod indivīdam viņa personīgajiem finanšu mērķiem. Tā ir naudas summa, ko parasti piedāvā tādas kreditēšanas iestādes kā bankas un privātie aizdevēji ar nosacījumu, ka nauda tiks atmaksāta kādā vēlākā datumā. Patēriņa kredīti ir pieejami dažādos veidos un to summa var būt 5000 un vairāk.

Nenodrošināti patēriņa kredīti

AizņēmējiViena no galvenajām atšķirībām starp patēriņa kredītiem un mājokļa kredītu ir tas, ka lielākā daļa patēriņa kredītu ir nenodrošināti. Tātad, tas nozīmē, ka kredītam nav nepieciešama ķīla un vienīgā garantija, ko aizņēmējs var dot aizdevējam ir viņa labās kredītvēstures reputācija un ikmēneša ienākumi. Tas ir arī viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc šiem kredītiem ir procentu likmes, kas ir procentuāli augstākas nekā daļai citu kredītu. Tā ir nauda, ​​ko Jūs aizņematies no bankas vai privātā aizdevēja, kuram ir licence patēriņa kredītu sniegšanai Latvijas Republikā. Patēriņa kredīti ir kredīti, kas nav nodrošināti ar personīgo īpašumu vai ķīlu, piemēram, māju vai auto.

Patēriņa kredīti

Patēriņa kredīti ir pieejami dažādās summās ar dažādām procentu likmēm, parasti atkarībā no mērķa, kam Jums ir nepieciešams kredīts. Patēriņa kredīti bez ķīlas parasti ir dārgāki nekā mājokļu kredīti, jo aizdevējs neiekasē papildus maksu par Jūsu kredītu. Citiem vārdiem sakot, ar šāda veida kredītu, Jūs nenodrošināt to ar sava mājokļa ķīlu.

Kredīta summa

Ar patēriņa kredītu palīdzību Jūs aizņematies saskaņotu naudas summu uz noteiktu laiku starp mēnesi un desmit gadiem. Aizdevēji piedāvā Jums patēriņa kredītu, jo viņi pelna naudu, iekasējot par to procentus. Procentu likme var būt dažāda. Vairumā gadījumu Jūs uzzināsiet aizdevēja lēmumu par kredītu dažu stundu laikā. Iegūstot lielāko daļu kredītu, Jūs saņemat vienreizēju summu, kas vienāda ar summu, par kuru panākta kredīta vienošanās un pretī Jūs piekrītat veikt regulārus maksājumus. Šie maksājumi parasti ir reizi mēnesī un ietver gan procentus, gan neatmaksāto kredīta summu. Jums jāizvērtē savas kredīta atdošanas iespējas.

Patēriņa kredīta iegūšanas iemesli

Bieži vien aizdevējs lūgs informāciju par iemeslu, kādēļ Jums ir nepieciešams kredīts. Lai gan kredīta mērķim var būt maza ietekme uz aizdevēja lēmumu piešķirt naudu, tam var būt zināma ietekme uz maksimālo kredīta termiņu. Pastāv iespēja, ka kredītiem lielākiem pirkumiem, piemēram, automašīnai, mājas remontam utt. būs ilgāks atmaksas termiņš. Tas nav nekas neparasts, ka kredīts automašīnas iegādei tiek piešķirts ar 3 gadu atmaksas termiņu, kamēr mājokļa remonta kredīti var būt daudz garāki, dažreiz pat sasniegt desmit gadus.

Post Navigation