Ladyloan.lv ātrais īstermiņa kredīts

Eiro monētasNosaukums „ātrais” aizdevuma izpratnē ir kredīts, ko neizsniedz banka, bet alternatīvo finanšu pakalpojumu sniedzēji īsākā laika posmā un ar mazāk formalitātēm, salīdzinot ar vēsturiski tradicionāli pieņemtajām banku institūcijām. Ātrie kredīti ir nepieciešami gadījumos, kad algas dienai tuvojoties, no draugiem un ģimenes nevar aizņemties, reizēs, kad pieejams labs pirkums par izdevīgu cenu, bet ietaupījumiem negribas ķerties klāt, kad jāapmaksā negaidīts sadzīves tehnikas vai auto remonts. Ātrais kredīts pārsvarā tiek izsniegts dažu desmitu minūšu laikā.

Lai saņemtu aizdevumu, vispirms jāaizpilda reģistrācijas anketa, kura ir ātri un ērti aizpildāma interneta vidē. Tajā jānorāda savs vārds un uzvārds, personas kods, tālrunis un e-pasts, ikmēneša ienākumi un izdevumi. Apmaksāts 0,01 EUR no aizņēmēja konta nozīmēs pieteikuma anketas pilnīgu aizpildīšanu, un 15 minūšu laikā aizdevējs sniegs atbildi par kredīta piešķiršanu.

Ladyloan.lv ik dienu no 10:00 līdz 20:00 izsniedz īstermiņa un patēriņa kredītus, kā arī kredītlīnijas privātpersonām vecumā no 20 līdz 70 gadu vecumam ar kontu kādā no Latvijas bankām un aktīvu mobilā tālruņa pieslēgumu. Īstermiņa kredīts pie Ladyloan.lv pieejams apjomā no 50,- EUR līdz 500,- EUR ar termiņu no 7 līdz 30 dienām. Pirmais īstermiņa kredīts tiek izsniegts bez komisijas maksas un procentu maksājumiem; būs jāatdod tieši tik daudz, cik aizņēmāties.

Post Navigation