Nordea overdrafts

Nordea overdrafts ir kredītlimits, ko banka piešķir saviem klientiem, ņemot vērā to regulāros ienākumus. Overdraftu iespējams tērēt pēc pašu ieskatiem, un procenti ir jāmaksā tikai par to naudas summu, kuru esat iztērējis. Summu, kuru būsiet iztērējis, segs katrs maksājums, kas ienāks jūsu bankas kontā, piemēram, jūsu mēnešalga.

Noformējot overdraftu, jūs nodrošināties ar papildus līdzekļiem, kuri vajadzības gadījumā jums būtu pieejami, jebkurā diennakts laikā, turklāt ne vienu reizi vien, jo uzreiz pēc iztērētās summas dzēšanas kredītlimits atkal ir pieejams.

Minimālā aizdevuma summa, kuru saņemsiet, noformējot Nordea overdraftu, ir 150 EUR, taču maksimālā 2 mēnešalgu apmērā – līdz 12 000 EUR. Overdraftu iespējams pieteikt internetbankā, vai dodoties uz kādu no Nordea bankas filiālēm un aizpildot pieteikumu.

Ja algu saņemat Nordea bankas kontā, piesakot overdraftu pietiks ar personu apliecinošu dokumentu, taču, ja algu saņemat citā bankā būs nepieciešams konta izraksts vai VSAA izziņa par ienākumiem pēdējo 6 mēnešu garumā.

Lai saņemtu Nordea overdraftu:

  • Jums jābūt sasniegušam 18 gadu vecumu.
  • Jāsaņem regulāri ienākumi vismaz 450 EUR apmērā pēc nodokļu un citu kredītu nomaksas.
  • Jābūt pozitīvai kredītvēsturei.
  • Jābūt, vismaz 3 mēnešus senam, bankas kontam Noredea bankā.

Procentu maksājumi, par iztērēto Overdrafta summu atšķiras, atkarībā no tā, pie kura līmeņa klientiem piederat – parasti tie ir robežas no 20% -26%.

Post Navigation