Piedāvājums pret un bez ķīlas

Kredīts pret ķīlu ir risks gan Jums, gan Jūsu īpašumam. Jūs varētu iegūt labu kredīta summu, bet pārkāpjot atmaksas un līguma noteikumus, Jūs varētu zaudēt savu īpašumu. Lai atbrīvotos no šī riska, ir pieejami kredīti bez ķīlas, kas sniegs Jums naudu, neriskējot ar Jūsu īpašumu.

Summa, termiņš un procenti

Summa, ko var saņemt ar kredītiem bez ķīlas, svārstās no dažiem latiem līdz pat vairākiem tūkstošiem. Atmaksas termiņš parasti svārstās no 1 mēneša līdz vairākiem gadiem. Procentu likme ir atkarīga no kredīta termiņa un kredīta summas, kā arī tirgus likmes. Jūs varētu secināt, ka kredīta summa nav lielāka kā kredītam pret ķīlu. Tas ir tāpēc, ka piedāvājot  kredītus, aizdevēji uzņemas risku no savas puses, jo viņu nauda ir apdraudēta, tomēr, sakarā ar spēcīgo konkurenci, daudzi aizdevēji sniedz lielākas kredītu summas par zemākām likmēm.

Kuru kredīta veidu izvēlēties Jūsu gadījumā

Ar visām šīm priekšrocībām, ko piedāvā kredīti bez ķīlas, Jums nevajag riskēt ar savu īpašumu. Iegūstiet kredītus bez ķīlas un atbrīvojieties no visiem draudiem. Jāpiebilst, ka šī raksta mērķis nav pateikt, ka kredīts pret ķīlu ir slikts risinājums. Izlemiet, kurš kredīts ir piemērots Jums un Jūsu prasībām, lai noteiktu piemērotāko risinājumu.

Post Navigation