SEB overdrafts

SEB overdrafts ir papildus līdzekļi jūsu bankas kontā, kurus, nepieciešamības gadījumā, jūs varat izmantot, pēc savām vajadzībām.

Ovedrafts ir īstermiņa aizdevums, kurš tiks atmaksāts no ikmēneša algas jeb ienākumiem jūsu bankas kontā, līdz ar to šo aizdevumu jūs varat izmantot vairākas, reizes, kad vien jums rodas tāda nepieciešamība.

Aizdevumam jeb overdraftam ir konkrēts limits, kurš jums tiek piešķirts, vadoties pēc jūsu ienākumiem. SEB Overdrafta limits tiek noteikts ne lielāks kā 50% apmērā no ikmēneša ienākumiem 6 mēnešu garumā, rēķinot summu pēc nodokļu nomaksas. SEB bankai šis limits ir no 150 EUR – 1500 EUR.

Ja konkrētā brīdī papildus līdzekļi nav nepieciešami un jūs tos neizmantojat, par tiem arī nav jāmaksā. Noformējot overdraftu, atšķirībā no cietiem aizdevumiem, jūs maksājat procentus tikai par to aizdevuma summu, kuru esat iztērējis.

Lai pieteiktos SEB overdraftam:

  • Jums jābūt sasniegušam 18 gadu vecumu.
  • Nepieciešams norēķinu konts SEB bankā ar regulāriem naudas ieskaitījumiem.
  • Kontā ik mēnesi jātiek ieskaitītiem vismaz 350 EUR (pēc nodokļu nomaksas)
  • Jābūt derīgai pasei.

SEB overdrafta gada procentu likmes, kas jāmaksā par faktiski izmantotu limitu, naudas summu ir atšķirīgas, atkarībā no tā, kad esat noslēdzis līgumu un kādus vēl bankas pakalpojumus izmantojat. Tās svārstās robežās no 21% – 26% gadā.

Post Navigation