Turpinājums par lpb

Lpb.lv ir Latvijas Pasta bankas oficiālā mājas lapa, kurā atrodama visa informācija par bankas pakalpojumiem un citām ar banku saistītām lietām. Lpb.lv nodrošina ērti lietojamu un plašu pakalpojumu klāstu gan uzņēmumiem, gan privātpersonām.

Latvijas Pasta banka, seko līdzi laikam un piedāvā katram laika posmam atbilstošākos un aktuālākos pakalpojumus, piemēram, šobrīd visā pasaulē attīstās dažādu pakalpojumu sniegšana internetā, līdz ar to banka piedāvā saviem klientiem tik ļoti aktuālos e-komercijas pakalpojumus. E-komercijas pakalpojumu klāstā ietilpst visu jūs interneta veikalā veikto maksājumu norēķinu sistēmas nodrošināšana.

Banka piedāvā arī mūsdienīgus kreditēšanas pakalpojumus, gan privātpersonām un uzņēmumiem.

Privātpersonas var pretendēt uz:

  • patēriņa kredītu,
  • hipotekāro kredītu

Uzņēmumi var pretendēt uz:

  • Kredītu apgrozāmo līdzekļu finansēšanai,
  • Kredītlīniju,
  • Overdraftu,
  • Faktoringu,
  • Krājumu finansēšanu u.c.

Lpb, tāpat kā citu nelielo banku priekšrocības slēpjas individuālajā pieejā, ko bankas eksperti var sniegt katram bankas klientam. Bankas darbinieki spēj izvērtēt katru situāciju un ieteikt labāko risinājumu. Bankā nedarbojas konveijera princips, sniedzot vienādus pakalpojumus katram klientam vai visus izvērtējot pēc vienas un tās pašas vērtēšanas skalas, kā tas notiek lielajās bankās.

Kā bankas mīnusu varētu minēt filiāļu trūkumu, jo bankas s klientu apkalpošanas centri atrodas Rīgā līdz ar to cilvēkiem no Latvijas reģioniem nāks mērot ceļu uz galvas pilsētu, lai saņemtu kvalitatīvus bankas pakalpojumus, taču Latvija ir maza un kvalitāte, nekad nav gājusi roku rokā ar kvantitāti.

Lpb.lv un līdzīgas bankas parasti izvēlas uzņēmumi vai privātpersonas, kuriem ir skaidri nākotnes mērķi, jo šīs bankas veiktie konta uzturēšanas un apkalpošanas pakalpojumi ir ļoti līdzīgi citu banku piedāvātajiem, lielākā atšķirība ir tieši papildus pakalpojumos, attieksmē un laikā, ko tās speciālisti gatvi atvēlēt katram klientam.

Par Latvijas Pasta banku vairāk iespējams uzzināt tās mājas lapā lpb.lv, kurā atrodami arī bankas kontakti.

Pareizās bankas izvēlē ir ļoti svarīga, jo noguldot naudu, lietojot maksājumu kartes vai izveidojot norēķinu kontu, jūs bankai uzticat lielāko daļu savu finanšu darījumu.

Post Navigation